Menu

Керівник черкаського “УДАРу” написав заяву до міліції

  • Автор  vechirka.net
Керівник черкаського “УДАРу” написав заяву до міліції

Очільник Черкаської обласної організації партії “УДАР” Віталій Іляшенко через агітаційну листівку знайдену у своїй поштовій скринці звертається до міліції. У листівці, написаній на ім’я Іляшенка, керівник черкаських “ударівців” знайшов порушення законодавства, повідомляє "Про все".

- 21 травня 2014 року я у своїй поштовій скриньці знайшов агітаційну листівку кандидата в депутати Черкаської міської ради від Черкаської міської організації Партії вільних демократів. При огляді листівки я виявив порушення законодавства. Агітаційна продукція містила персональні дані про мене – Іляшенка Віталія Володимировича, адже я дійсно проживаю за вказаною в листівці адресою, – йдеться у заяві Іляшенка.

Далі він повідомляє, що ніяким чином не пов’язаний з діяльністю Черкаської міської організації Партії вільних демократів та безпосередньо з Олегом Розкопіним.

- Я не є членом цієї партії, я не знаю Олега Розкопіна, я не давав їм дозволу щодо збирання, зберігання, використання та поширення своїх персональних даних. А тому мені невідомо звідки Черкаська міська організація Партії вільних демократів та Олег Розкопін отримали мої персональні дані та їх поширюють. Тому я заявляю, що Черкаська міська організація Партії вільних демократів та Олег Розкопін незаконно збирали, зберігали, використовують та поширюють конфіденційну інформацію про мене, – наголосив керівник черкаського “УДАРу”.

Свою заяву Віталій Іляшенко вже спрямував до Придніпровського РВ УМВС.

вгору