Menu

Чотири черкаських виші увійшли до Топ-200 кращих ВНЗ країни

  • Автор  vechirka.net
Чотири черкаських виші увійшли до Топ-200 кращих ВНЗ країни

Оприлюднено Рейтинг університетів України III, IV рівнів акредитації Топ-200 Україна у 2014 році. Його складено за показниками попереднього (2013) року, пише "Діловий регіон".

Цього року потрапити до сотні кращих не вдалося жодному з черкаських ВНЗ. Так, на 128 місці опинився Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. 139 місце посів Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. 143 місце - Черкаський державний технологічний університет, 149 - Уманський національний університет садівництва.

Методика рейтингу побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв,- інформує www.EuroOsvita.net.

Діяльність вишів оцінювалася з допомогою агрегованого показника, який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.

вгору