Menu

У вівторок черкащани прощатимуться з прикордонниками

  • Автор  vechirka.net
У вівторок черкащани прощатимуться з прикордонниками

17 червня, о 7.00 в селищі Оршанець під Черкасами, на плацу, відбудеться церемонія прощання із загиблими прикордонниками.

У соціальних мережах громадські активісти Черкащини повідомляють про організацію під’їзду охочих черкащан та про збір коштів на підтримку родин загиблих.

Серед загиблих 14 червня у Маріуполі прикордонників – один уродженець Черкащини. Це – Сергій Єпіфанов, що родом із Золотоніщини. Ще четверо загиблих – родом із інших областей. Троє з них також проходили службу в Оршанецькому навчальному центрі. Ще один загиблий – цивільний – водій. Крім Єпіфанова, з життя пішли Микола Зайцев, Володимир Гречаний, Віталій Вінніченко, Олександр Островський.

14 червня близько 10.00 в районі пост-моста терористи обстріляли машину з прикордонниками з Оршанця. П’ятеро осіб загинуло ще семеро – поранено. Стрілянину відкрили з селища Аджахі. Після того, як прикордонники потрапили у засідку, вони викликали на підмогу батальйон "Азов". І опісля батальйон зачистив Нижні Аджахи. Обстріл вівся з автоматів та гранатометів. Українські військові прийняли бій.

вгору