Menu

Черкаські націоналісти долучаються до створення нового батальйону Нацгвардії

Черкаські націоналісти долучаються до створення нового батальйону Нацгвардії

Голова Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар із побратимами побував поруч зі Слов’янськом. Метою поїздки було довезення гуманітарної допомоги, зокрема продуктів харчування – огірків, помідорів, зелені, сала – до нацгвардійців з Умані та Тального. Також націоналісти привезли адресні допомоги кільком бійцям від родичів.

Крім того, черкаські «свободівці» передали кілька кевлаврових захисних шоломів. За словами Юрія Ботнара, він поспілкувався зі «свободівцями», які в складі відповідних підрозділів залучені до антитерористичної операції, дізнався про обстановку, побажання і потреби.

– На блокпості з іншого боку Слов’янська потрапили в зону ураження – саме коли ми під’їхали, терористи почали обстрілювати позиції наших бійців з мінометів. Нас попросили від’їхати, потім ми повернулися після припинення вогню. Вже коли від’їхали – нас затримали і обшукали «наші». Але до цих блокпостів не маю жодних претензій. Тут все більш, ніж виправдано. Ціна – життя українців, – вважає Юрій Ботнар і додає, що бажання залишитись там було і є. – Проте для того, щоб справді захищати, а не заважати – потрібна підготовка, певний вишкіл, який проходять усі бійці перед залученням їх до бойових дій.

Нині формується батальйон «Січ» у складі Нацгвардії, до якого вже нині долучаються «свободівці», «сокільці», а також прихильники цих націоналістичних організацій. «Свобода» взяла на себе утримання та шефську допомогу цьому спецпідрозділу. Серед перших добровольців «Січі» є вже й націоналісти з Черкащини.

– Ми і надалі продовжуватимемо допомагати як своїм землякам, і зокрема однопартійцям, що стали на захист України, так і новоствореному батальйону «Січ», – зазначає Юрій Ботнар.

вгору