Menu

Як звабити чоловіка навчають у Черкасах

Як звабити чоловіка навчають у Черкасах

Черкащанка Тетяна Діденко проводить у Черкасах тренінги зі зваблення.  Обіцяє навчити, як закохати в себе будь-якого чоловіка. Із «Вечіркою» ділиться своїми секретами.

Щоб розпочати стосунки – треба позбутися всіх своїх страхів і комплексів. На своїх тренінгах я роблю це жорстко через брак часу. Просто беру за руку, веду «в люди» й змушую знайомитися. Була в мене якось дівчина років 28. Мала повний набір: недолюблює себе, негарна, казала: «Мною не цікавляться чоловіки, то чому я буду їм надоїдати». Дала завдання познайомитися в супермаркеті з 5-ма чоловіками. Вона підійшла до 5-ох і вони проігнорували її. У неї почалася істерика, бо відбулося підтвердження її слів. «От, бачиш, Таню, я тобі говорила! Я нікому не потрібна». Я взяла за руку, пішли в туалет, підвела до дзеркала: “Уяви себе чоловіком. Подивися на себе! Ти б хотіла познайомитися з такою жінкою? ” - “Ні”. - “А яке перше враження виникає ?” - “Дура якась...” - “А от тепер стань і зроби такий вираз обличчя, з яким би захотів познайомитися чоловік”. В результаті вона вже 1,5 роки зустрічається з чоловіком, який на 4 роки молодший від неї. 

Треба розібратися — які в тебе позитивні риси й посилювати їх. Адівчата зазвичай прагнуть усувати недоліки. Такий підхід неправильний.  

Знайомитися можна скрізь: в супермаркеті, на заправці, на вулиці. Не бажано знайомитися у клубах, тому що туди переважно йдуть для відпочинку, а не для того, щоб шукати тривалих стосунків. В обід варто ходити в кафешки, де є бізнес-ланчі — саме туди приходять люди, які зайняті роботою й мають 40 хвилин для того, щоб “подивитися по сторонам”.

На сайтах знайомств можна знайти пару, хоча це не так легко, як здається. Цей вид знайомства займає набагато більше часу, аніж реальна зустріч. Багато людей таким чином шукають легких сексуальних стосунків. Ще один тип користувачів — це домосіди, яких важко витягнути навіть на чашку кави. Хоча в цьому виді знайомства є позитивні моменти: легше подолати поріг невпевненості, можна дізнатися більше про людину перед побаченням.  

Правила першого побачення: більше слухати. Говорити на загальні теми, які цікаві обом. Не можна торкатися політики і релігії. Не можна говорити про свої хвороби, проблеми. Треба виявляти інтерес до всього, що розповідає чоловік. Найбільше люди люблять говорити про себе, тому й на побаченні треба більше слухати чоловіка. У результаті почуєш у відповідь: “Ти така приємна співрозмовниця”.

На перше побачення треба йти в те кафе, де раптом що дівчина сама зможе за себе заплатити. Коли приносять рахунок, не треба відвертати голову або кидатися на рахунок. Можна сказати: “Дай я гляну на рахунок” Якщо чоловік говорить, що це не потрібно, то значить він буде платити. Зараз багато чоловіків робить таку перевірку на першому побаченні: дивляться, що ти замовляєш, наскільки дорогі напої, і наскільки ти готова за себе заплатити. Якщо дівчина замовляє дорогі напої - це свідчить про те, що вона хоче викачати грошей, і якщо не платить, то він розуміє, що дівчині потрібен чоловік-гаманець. Відповідно другого побачення вже не буде. 

Одягати треба такі речі, які будуть підкреслювати привабливість фігури. Чоловіки надають перевагу жіночному одягу: плаття, спідниці. Одягатися треба неформально: легкі тканини, які будуть підкреслювати м'якість в характері, якомога менше геометричних фігур, бо вони підкреслюють жорсткість. Бажано одягати щось на руки або вуха, бо коли чоловік дивиться на жінку, його очі повинні за щось зачепитися.

Коли дівчина познайомилася, треба дати чоловікові до 4 днів свободи дій, щоб він зібрався з думками. Через кілька побачень дівчина можна застосовувати “ефект маятника”: то підпускати ближче до себе, то віддалятися від чоловіка. Міра зближення і віддаленості повинна бути пропорційна тривалості стосунків: чим довше зустрічається пара, тим більші коливання можуть бути. Це дає змогу захопити увагу чоловіка. Чоловік за своєю натурою — мисливець, йому подобається долати перешкоди, виклики, які кидає жінка.

Найбільша помилка, яку роблять дівчата – оцінюють чоловіка за тим, що він має – чи є квартира, машина, чи є гроші на ресторан. Насправді, якщо людина вміє зароблять гроші, то вона їх заробить в будь-якому випадку.

Чоловік повинен викладатися у стосунках часом, емоціями й грошима. Якщо один з трьох факторів випадає – стосунків не буде. Жінка більше вкладається часом й емоціями.

Сильній жінці потрібен ще сильніший чоловік. Кожна жінка, навіть сильна, хоче бачити поруч захисника й міцне плече. Слабка жінка може обрати чоловіка приблизно з таким же потенціалом або трохи вищим. Для слабких жінок дуже сильний чоловік буде створювати дискомфорт: сильний чоловік буде тиснути й вона взагалі закриється.

Те, що протилежності притягуються, неправда: якщо жінка активна, а чоловік любить лежати на дивані — то із цього нічого не вийде: бо дуже скоро такій дівчині захочеться побігти в клуб, а чоловік в цей час лежатиме на дивані й думатиме: “Що вона там? З ким вона там?” І вже утворюється хороший ґрунт для скандалу. Стосунки повинні складатися, як пазли. Люди повинні доповнювати один одного.  

вгору