Menu

На автівках з гаража облради їздить Правий сектор і Самооборона

  • Автор  vechirka.net
На автівках з гаража облради їздить Правий сектор і Самооборона

На сесії Черкаської обласної ради 27 червня депутати вирішуватимуть, чи давати дозвіл на продаж автівок КП “АТП Черкаської облради”, повідомляє "Рідна країна".

- На цій сесії ми готуємося проголосувати підготовлений проект рішення надати дозвіл на реалізацію автомобілів. Ми виставляли 10 автомобілів на продаж, два автомобілі ми віддали в оренду для Правого сектору і для Народної самооборони. Вони досить активно патрулювали по місту, на зібраннях, були блокпости, – зазначила голова облради Валентина Коваленко. – Зараз у нас попросив  обласний військовий комісар іще одне авто в оренду, “Волгу”. Події такі, що їм треба досить активно мобілізуватися. Тому ми зараз виділили цей автомобіль. Платять символічну плату. Дасть Бог, усе нормалізується і ці авто потім будуть продані.

Продаж зайвих автівок з “гаража облради” з метою економії бюджетних коштів – одна з перших ідей Коваленко на посаді голови облради. Кошти від продажу машин підуть до обласного бюджету.

Хоча тепер, після оглядин авто Коваленко сумнівається, чи вдасться їх продати:

- Ці авто, які виставлені на продаж, дуже давні й розбиті. Є навіть такі, що й не старі, але дуже розбиті, бо їх використовували дуже часто у приватних цілях. Тому таку машину взяти на свою голову, то шкіра вичинки не вартує.

Голова облради їздить на роботу на власній “Деу Матіз”. Зізнається, що на пальне витрачає щомісяця по 2 тисячі гривень, а машина долає як мінімум по 50 км у день, бо Коваленко їздить за 25 кілометрів в Черкаси з Білозір’я, де нині мешкає.

вгору