Menu

Добровольця «Айдару» з Черкащини поховали. Через 9 днів йому би виповнилось 35

  • Автор  vechirka.net
Добровольця «Айдару» з Черкащини поховали. Через 9 днів йому би виповнилось 35

9 липня Черкащина провела у останню путь ще одного бійця, який загинувна Луганщині під час виконання АТО.  Євгена Войцехівського, командира підрозділу «Холодний Яр», добровольця батальйону «Айдар»  було вбито 7 липня під час перестрілки у комендатурі міста Щастя.

Прощання із бійцем відбулось у Смілі, де він проживав. Сам загиблий був  уродженцем міста Кам’янка. Віддати шану загиблому прийшли багато місцевих жителів, які проводжали воїна словами «Герої не вмирають!». Серед них – багато товаришів по зброї зі спущеними прапорами Холодноярської республіки.  Загиблий мав дружину і двох синів – 3 та 5 років. До свого 35-ліття   Євген Войцехівський не дожив 9 днів.

Розділити біль утрати з родичами воїна приїхали заступник голови Черкаської ОДА  Віталій Коваль та голова облради Валентина Коваленко.

- Часто виникає питання  скільки має полягти наших героїв, аби війна закінчилась?  Я вірю що ці тяжкі втрати не даремно. Я вірю у незламний бойовий дух української нації і у перемогу на нашій рідній землі, -  сказав Віталій Коваль.

Віталій Володимирович передав слова скорботи від голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка  та побажав воїнам бойової наснаги,  міцності духу та віри в Україну та в Бога.

Обласною владою Євген Войцехівський був  посмертно нагороджений відзнакою «За заслуги перед Черкащиною». Відзнаку вручили дружині Вероніці. Бойові товариші несли на руках труну  зі своїм командиром  до самого цвинтаря, таким чином проявивши до нього повагу і вдячність.

Довідка: Євген Войцехівський   був  патріотом, громадським активістом, служив у десантній частині міста Болград (Одещина), воював у Югославії. Любив спорт, зокрема футбол, виступав за футбольні команди Кам’янки, Сміли і Черкащини. У кінці травня вирушив добровольцем на Схід, як командир групи розвідки «Холодний ЯР» батальйону «Айдар». Їхня розвідгупа потрапила до засідки і він,  прикриваючи відхід бойових товаришів, вступив у бій  і загинув від кульового поранення.

вгору