Menu

Щороку сотні черкащанок виходять заміж за кордон Рекомендуємо

Щороку сотні черкащанок виходять заміж за кордон

Черкаська сваха Мирослава Коваль допомагає нашим жінкам знайти свого принца, щоправда, іноземного. У Канаді та Австралії наше місто відоме дівчатами та жінками. Саме через це Черкаси там називають містом наречених.

– У значної частини іноземців так само, як і у наших жінок, на першому місці – сімейні цінності. Вони хочуть створити міцну сім'ю, народити дітей і разом їх ростити та виховувати, – розповідає Мирослава. – Їхні ж жінки дуже подібні до наших мужчин. Вони можуть кинути чоловіка із двома-трьома дітьми, загуляти, зрадити, знайти молодшого і з ним піти з сім'ї.
Сватанням Мирослава зайнялася випадково. Знаючи англійську мову, вона допомагала одній зі своїх подруг писати листи закордонному залицяльнику.
– Якось Лєна каже: «У тебе є все: комп'ютер, інтернет і, головне, знання англійської мови. Допоможи мені знайти чоловіка». Протягом півроку ми знайшли їй канадця. Він буквально вхопився за неї, одружився і вивіз з України, – пригадує Мирослава. – Так я й стала допомагати людям у сердечних справах.
Мирослава зізнається: в середньому для того, щоб вийти заміж через міжнародні інтернет-знайомства, жінці потрібен один рік. Протягом року у нашої свахи складається близько 10 пар.
Мирослава користується перевіреними сайтами знайомств. Каже, що, влаштовуючи сердечні справи, можна знайти ще й неприємні пригоди. Тому підбирає женихів на www.elenasmo-dels.com. Туди будь-чию кандидатуру не виставлять, адже усі охочі проходять ретельну перевірку, надають паспортні дані і навіть довідки про несудимість.
Зазвичай по допомогу до Мирослави звертаються розлучені черкащанки, яким за 30 років з однією дитиною чи двома. Чимало жінок під 50 і старше, вони теж мають непоганий шанс вийти заміж, особливо, коли жінка доглянута та симпатична.
Мирослава запевняє: для закоханої жінки іноземна мова – не проблема. Натхненні коханням та прагненням вільно спілкуватися зі своїми залицяльниками, черкащанки вивчають мову на елементарному розмовному рівні у середньому за три місяці.
Черкаська сваха не лише займається пошуком, перепискою наречених та перекладом на їхніх зустрічах, її часто кличуть ще й свідком на весілля. У її колекції чимало фотокарток зі щасливими парами, які з часом надсилають свої сімейні фото, що поповнюються малюками. А в запасі Мирослава має чимало щасливих історій.

Перевага знайомства через шлюбні сайти ще й у тому, що, подаючи туди своє досьє, чоловік уже обдумав та визначився, чого він хоче у житті: він готовий до шлюбу і серйозних стосунків.
При знайомстві через сайти 90% успіху залежить від вдалої фотокартки. Але Мирослава застерігає: мінімум комп'ютерної обробки та розумний мейкап, аби чоловік мав уявлення про потенційну наречену, а приїхавши в Україну для знайомства, не розчарувався.
Дуже важлива правдиво складена анкета.
На розміщене фото з анкетою протягом найближчих днів відгукуються зацікавлені чоловіки. Деяким жінкам листи приходять сотнями. Одні можуть вибрати чоловіка із трьох, що відгукнулися, інші ж перебирають десятки. Усе залежить від бажань та прагнень жінки.
Дуже важливо, як налаштована жінка. Якщо вона дійсно шукає собі пару, то знайде судженого. Коли ж її тримають якісь стосунки або симпатії, навряд чи щось вийде.

 

 

вгору