Menu

Одарич просить черкащан полагодити дротове радіо та запастись водою

  • Автор  vechirka.net
Одарич просить черкащан полагодити дротове радіо та запастись водою

Міський голова Черкас Сергій Одарич звернувся до жителів міста з проханням полагодити чи відновити роботу приймачів дротового радіо, повідомляє "Прочерк".

Саме такі приймачі раніше часто встановлювали на кухні. Однак з часом більшість черкащан перейшли на сучасні транзистори, магнітоли і радіоприймачі. Одарич просить перевірити роботу саме приймачів дротового радіо, а за потреби відремонтувати їх. Про це він заявив під час ефіру на телеканалі «ВІККА», інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

– Виникає ризик загострення ситуації та велика ймовірність появи диверсійних груп. Ми стаємо свідками, як минулого тижня стався вибух на газопроводі в Полтавській області, затримані люди в Запоріжжі та Дніпропетровську. Вони мали намір вчинити диверсії на об’єктах енергопостачання. Дротове радіо – це єдиний спосіб отримання інформації, коли вимкнуть електрику. У випадку виникнення надзвичайних ситуацій, саме через це радіо передаватиметься відповідна інформація, – зазначив міський голова.

Також він радить кожній родині запастися одно-дводенним запасом питної води.

– Краще не скористатись, ніж бути неготовими, – сказав Одарич.

вгору