Menu

Черкасиводоканал до свого сторіччя подарує місту сквер

Черкасиводоканал до свого сторіччя подарує місту сквер

На перетині Ватутіна та Громова у Черкасах зявиться новий сквер із фонтанами та лавочками для городян. Такий подарунок місту вирішило зробити комунальне підприємство «Черкасиводоканал» до свого сторіччя, яке припадає на початок жовтня цього року. 

—       Так повелося, що на свої дні народження ми робимо подарунки черкащанам. На 90 років встановили статую дяді Васі зробили благоустрій довкола підприємства, на 95 років поставили лавочки, на яких тепер люблять відпочивати городяни. До сторічного ювілею, хочемо відкрити частину території підприємства, що на розі вулиць Громова та Ватутіна, і там зробити сквер із газонами, лавочками та фонтанами, — ділиться директор підприємства Сергій Овчаренко. — Сьогодні, коли затримуюсь на роботі до 19-20 години, бачу як багато людей і дітей відпочивають біля адміністративної будівлі «Черкасиводоканалу», тож думаю наш подарунок буде до душі черкашанам.

У сквері «Водограй» — це офіційна назва, яку присвоїла Черкаська міська рада, сьогодні облаштовують фонтан. Це незвична конструкція, адже не матиме чаші чи водойми, а буде розміщена на рівні із землею. У мармуровому колі діаметром 12 метрів розмістять дев’ять стилізованих водопровідних люків (один по центру, а вісім довкола нього), які й утворюватимуть водограй. У Сквері встановлять лавочки та доріжки, одна з яких по діагоналі з’єднуватиме вулицю Ватутіна і Громова, щоб люди не обходили сквер, а перетинали його. На облаштування скверу у бюджеті міста закладено 390 тис. грн., однак поки що усі роботи підприємство виконує власним коштом, сподіваючись що місто компенсує затрати. 

вгору