Menu

Газету, що друкувала на першій шпальті фото Тулуба, обкидали яйцями

  • Автор  vechirka.net
Газету, що друкувала на першій шпальті фото Тулуба, обкидали яйцями

Редакцію газети "Молодь Черкащини" злегка погромили. Туди зайшло близько 15 осіб, що представилися представниками "Правого сектора". Більшість із них – чоловіки, пише "Прочерк".

Вони облили зеленкою стіни редакції, обкидали її яйцями, а також порозкидали номери газет і книги. Крім того, вони позалишали "автографи" на стінах. Про це в коментарі vikka.ua розповів працівник газети Олег Кукса.

Ситуацію з погромом у "Молоді Черкащини" "Новій Добі" прокоментував керівник «Правого Сектору» в Черкаській області Андрій Черевань.

– Там були наші представники і ГО «Громадський Блокпост», – говорить пан Андрій. – Причиною стали неодноразові прояви сепаратизму в Черкасах. Ми знаходили листівки, які роздавали в центрі, були і розклейки по місту відповідного змісту. У той час, коли наші хлопці воюють, певні люди продаються за рублі і пишуть статті про геройство Тулуба, який давав накази стріляти по нашим людям. 

Також Андрій Черевань зазначив, що не боїться кримінальної відповідальності за скоєне.

– В умовах військового часу, коли наша країна воює, немає чого боятися. Якщо не зробимо це ми, тоді цей реваншизм Тулуба і його команди буде продовжуватись і наша країна може прийти в повну дестабілізацію, що вигідно нашим ворогам.

вгору