Menu

Черкаська міськрада знову не обрала виконком Рекомендуємо

Черкаська міськрада знову не обрала виконком

Депутати Черкаської міськради вкотре так і не проголосували за формування виконавчого комітету.

Зокрема, міський голова вніс кандидатуру на посаду секретаря міської ради «ударівця» Андрія Кондратенка. Відповідно до результатів, представнику «УДАРу» не вистачило голосів, щоб обійняти цю посаду. «За» проголосувало 24 депутати, «проти» – 26. 3 бюлетені визнано недійсними. Після голосування міський голова оголосив перерву.

Багато цікавого можна було побачити і в проекті рішення Черкаської міськради про створення виконавчого комітету. Зокрема, ішлося про те, що до виконавчого комітету входитиме 12 осіб. Він складатиметься із міського голови, секретаря Черкаської міськради, першого заступника міського голови, заступників та 5 представників на громадських засадах.

У цілому чисельність працівників виконавчого комітету хочуть скоротити до 505,5 штатних одиниць. А чисельність керівництва затвердити у кількості 7 штатних одиниць.

На посаду першого заступника міського голови пропонували Владислава Вакуленка, заступниками мали стати "ударівець" Юрій Гончаров, Олександр Ільченко, який очолював архітектуру під час однієї з попередніх каденцій Сергія Одарича, екс-керуючий справами Микола Кудрявцев. Найбільше ж емоцій викликала кандидатура ще одного заступника – екс-регіонала, нині першого заступника міського голови, Віктора Беззубенка. Його Сергій Одарич хотів перевести із посади першого заступника на заступника, але обов’язково лишити.

Персональний склад виконавчого комітету міський голова Сергій Одарич бачив у такому вигляді:

Міський голова Сергій Одарич,

секретар міськради Андрій Кондратенко,

перший заступник Владислав Вакуленко,

заступник Юрій Гончаров,

заступник Олександр Ільченко,

заступник Микола Кудрявцев,

заступник Віктор Беззубенко.

Та від громадськості – Ольга Галушко, Сергій Гончар, Іван Кієнко, Анатолій Рекун, Олексій Романов.

- Віктора Беззубенка на посаду заступника міського голови та члена виконкому запропонував я. Бо багато років добре його знаю, я знаю, як він потрапив до заступників від Тулуба, бо особисто цим займався у 2010 році. Це єдина людина, яка сьогодні повністю підготовлена до роботи заступником міського голови. Він знає, що таке бюджет, субсидії, субвенції, і так далі. Це людина, яка ніколи не робила підлості. Не виступала проти закону, - зазначив Сергій Одарич.

Через те, що пригрів у новому виконкомі колишнього регіонала, Сергій Одарич готовий навіть пожертвувати своєї репутацією та кількістю симпатиків.

- Для мене важлива не репутація, а робота. Бо сьогодні у виконкомі окрім мене і Беззубенка, ніхто не працює, - зазначив він. 

Однак склад виконкому, запропонований Сергієм Одаричем, не знайшов підтримки депутатів. За нього у поіменному голосуванні віддали свої голоси 21 депутат, 13- проголосувало проти, а 16 — утрималося.

вгору