Menu

Працівники ЧЕЛУАШ вісім місяців не отримують зарплату

  • Автор  vechirka.net
Працівники ЧЕЛУАШ вісім місяців не отримують зарплату

У Черкасах триває ямковий ремонт доріг. Сьогодні бригада КП «ЧЕЛУАШ» працювала на вул. Можайського. Щодня комунальники намагаються укладати 30-40 тонн асфальту, ідеться на сайті Черкаської міськради. 

Роботи проінспектував депутат від цього виборчого округу Руслан Зоря. Як він написав у «Фейсбуці», поспілкувався з працівниками.
 
- Виявилося, що їм ще досі не сплатили заробітну плату. Вони уже 8 місяців працюють «безкоштовно». Хоча на позаминулій сесії особисто голосував за те, щоб виділити КП «ЧЕЛУАШ» 430 тис. грн. на закриття заборгованості по заробітній платі. Переговорив з директором з цього приводу. У зв’язку з тим, що там нещодавно призначили нового директора, довелося у терміновому порядку змінювати фінплан, підписи в банку, замінювати платіжки в казначейстів. Пообіцяв, що наступного тижня перший транш коштів піде працівникам, - зазначив він.
 
Між тим, ямковий ремонт доріг, який розпочався у Черкасах наприкінці червня, провели на кількох важливих вулицях. Так, була відремонтована вул. Сумгаїтська, вулиця Благовісна, 2-го Українського фронту,  30 років Перемоги, біля пологового будинку на Конєва та інші.  

 

вгору