Menu

На ТРК «ВІККА» новий директор

На ТРК «ВІККА» новий директор

Інформація про те, що на ТРК «ВІККА» зріють кадрові зміни, у соціальній мережі «Фейсбук» розтиражував депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький. Він стверджує, що нинішнього генерального директора Любов Правдіну, яка керувала телерадіокомпанією останніх сім років, звільнив з посади міський голова Сергій Одарич. 

—    Вона сім років сумлінно працювала на його імідж. Звісно, це приватна контора, де умови диктує лише господар. Але зустрітися і подякувати за роботу цьому працівникові, часу в нього не знайшлося. Дивно, що замість неї працюватиме молода жінка, яка приїхала з Донецька, — обурюється у «Фейсбуці» Олександр Радуцький. — Я можу тільки поспівчувати творчому колективу телекомпанії. Одарич ніколи б не допустив цього, аби не мав наміру продати ТРК після виборів до ВР.

Заради справедливості слід зазначити, що телеканал завжди симпатизував Сергієві Одаричу.

—    Мене ніхто не звільняє, я сама прийняла це рішення, яке узгодила з власниками телеканалу. Сергій Одарич не є власником чи співвласником каналу. Так склалися життєві обставини, і вже найближчим часом я переїду жити до столиці. Я давно цього прагла… — ділиться директор ТРК «ВІККА» Любов Правдіна. — Вже у вівторок я передаватиму справи новому керівникові. Можу сказати лише, що це нова людина у черкаській медіапросторі. Я щиро їй бажаю успіхів. Залишаю чудовий, творчий колектив, за яким найбільше шкодуватиму.

вгору