Menu

Ткаченко відзначив роботу пожежників, що гасили нафтопродукти в Городищі

  • Автор  vechirka.net
Ткаченко відзначив роботу пожежників, що гасили нафтопродукти в Городищі

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко оцінює роботу управління державної служби надзвичайних ситуацій в Черкаській області на 5+. Про це він заявив під час спілкування з журналістами на місці ліквідації аварії у Городищі.

- Пожежа була складною, проте досить  оперативно і професійно була локалізована і ліквідована, - відзначив Юрій Ткаченко.

Обласний очільник зазначив, що зайнялись нафтопродукти, які при горінні дають надзвичайно високу температуру, тож дуже важко підійти близько до місця пожежі. Через наявність біля місця витоку нафтопродуктів меліоративної канави для дощу, мазут, як вулканічна лава, потік до житлового сектору.  Це призвело до збільшення площі загоряння, яка на момент ліквідації надзвичайного випадку становила понад 1200 квадратних метрів.

На місці аварії працювали  пожежний потяг Миронівської дільниці Одеської залізниці, 38 пожежних та спецавто та понад 180 працівників ДСНС, як з Черкащини, так і з Кіровоградщини. Пожежу, яка сталась близько 6 ранку 22 серпня у наслідок того, що з залізничної колії зійшла цистерна з сирою нафтою і потягла за собою ще 10 цистерн, ліквідували о 10.00.

вгору