Menu

Черкаські освітяни зібрали допомогу для колег зі Слов’янська

  • Автор  vechirka.net
Черкаські освітяни зібрали допомогу для колег зі Слов’янська

Черкаські вчителі провели акцію «Вчителі Черкащини – вчителям Слов’янська», під час якої вдалось зібрати допомогу у вигляді оргтехніки, комп’ютерів, методичної і художньої літератури, канцтоварів та іграшок на суму майже 200 тисяч гривень для колег зі школи №15 у Слов’янську, що на Донеччині. Про це повідомив голова ОДА Юрій Ткаченко під час пленарного засідання серпневої конференції працівників освіти.

Як зауважив очільник області, ще від початку збройних протистоянь у східних регіонах нашої країни працівники педагогічної галузі не були осторонь. Серед іншого допомагали з тимчасовим житлом для переселенців, а ще – відшукали близько 500 тисяч гривень на бронежилети військовим, які нині несуть службу у "гарячих" точках нашої країни.

– Майже рік Україна переживає складну соціально-політичну ситуацію, продовжуються бойові дії в Донецькій і Луганській областях, – зазначив Юрій Ткаченко. – Я дякую  освітянам за допомогу, яка була надана переселенцям. А завдяки проведеній акції  новий навчальний рік у Слов’янській школі №15, відновленням якої займалися черкаські будівельники, розпочався вчасно.

вгору