Menu

У Черкасах заборонили продавати квитки на концерт «Океану Ельзи»

  • Автор  vechirka.net
У Черкасах заборонили продавати квитки на концерт «Океану Ельзи»

Керівництво «Будинку торгівлі» виганяє зі своєї площі «Автомобільну касу», у якій ось уже кілька днів черкасці купують квитки на концерт «Океану Ельзи».

- Наша «Автомобільна каси» - це офіційне представництво kasa.in.ua (kasa.in.ua займається розповсюдженням квитів на концерти «Океану Ельзи» - авт.). Звісно, що попередньо ми запитали на це дозволу у керівництва «Будинку торгівлі», - розповідає  суб-агент «kasa.in.ua» у центральному регіоні Олег Гончар. – Та днями до каси вийшла директор по оренді «Будинку торгівлі» і сказала, що нам тут заборонено стояти.

Представник kasa.in.ua не розуміє такої позиції керівництва «Будинку торгівлі». Тим паче, що про місце розташування «Автомобільної каси» зазначено і на офіційному сайті kasa.in.ua. Та й черкасцям така каса подобалася значно більше, ніж традиційна.

- Наразі ми визначаємо нове місце розташування «Автомобільної каси». А поки що ж квитки на концерт «Океану Ельзи» можна буде придбати у магазині «Ямаха», що в ТРЦ «Хрещатик-Сіті» (мінус перший поверх), - зазначає Олег Гончар.

вгору