Menu

Юрій Ткаченко привітав студентів ЧНУ з першим днем навчання

  • Автор  vechirka.net
Юрій Ткаченко привітав студентів ЧНУ з першим днем навчання

До родини студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького приєдналося майже 1600 учорашніх школярів. Сповнені хвилювань перед невідомістю, водночас, радістю й у національному вбрані усі вони сьогодні склали урочисту клятву студента. Привітати їх із цією подією на святкову лінійку до університету прийшов і голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Мені приємно бути тут серед вас, адже певною мірою я ваш колега. Свого часу закінчив Ізмаїльський педагогічний університет і здобув фах учителя початкових класів, – сказав Юрій Ткаченко. – Ми вивчали різні науки, серед яких була історія Комуністичної партії… Тоді наші викладачі не виховували в нас одного – справжніх українців!

За його словами, нинішній День знань затьмарений протистояннями у східній частині України. Каже: на будівлі одного з корпусів університету невдовзі може з’явитися меморіальна дошка на честь Сергія Єпіфанова – прикордонника, який в числі перших віддав своє життя у боротьбі за цілісність нашої держави. Окрім того, в університеті вже розпочали роботу щодо організації там військової кафедри.

Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан благословив новоспечених студентів, викладачів та ректорат на новий навчальний рік. Із рук першокурсниці навчально-наукового інституту природничих наук Катерини Лавріненко та тимчасового ректора університету Олександра Черевка пролунав символічний перший дзвоник. Він ознаменував початок навчання та покликав студентів на пари.

вгору