Menu

Екс-претендент на посаду начальника управління ОДА звільняється через непрозорі кадрові призначення

  • Автор  vechirka.net
Екс-претендент на посаду начальника управління ОДА звільняється через непрозорі кадрові призначення

Фахівець з інформаційно-консультативної роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Сергій Слинько звільнився на знак протесту проти непрозорих кадрових призначень. Про це він повідомив у коментарі журналісту телеканалу “Вікка“.

“Я написав заяву на звільнення з Молодіжного ресурсного центру оскільки категорично не погоджуюся із діями нашої нової влади. Революція пройшла, а принципи і підходи до призначення на посади залишилися ті ж самі, що були при Тулубі, при Черевку, при Януковичу і так далі”, зауважив активіст.

Він зауважив, що процес свого звільнення хоче перенести у публічну площину. Так він закликає людей або звільнятися, або не погоджуватися на посади без конкурсу, бо інакше нам нічого не вдасться змінити у нашій країні.

У заяві на звільнення Слинько зауважив, що начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА пропонував йому брати участь у відмиванні державних коштів – підписувати документи про фіктивні заходи.

“За аналогічними непрозорими схемами прийшли розтрачати кошти громади області і більшість високопосадовців ОДА, а відтак миритися після “майдану” з відверто-коруційними схемами кадрових призначень вважаю зрадою”, – написав працівник молодіжного ресурсного центру.

Слинько переконаний, що оновлена влада має бути гідною ціни, яку сплатили за її свободу. Для цього кожен, хто вижив, має робити все, щоб подолати корупцію.

вгору