Menu

Замовлення для армії розміщуватимуть на підприємствах Черкащини

Замовлення для армії розміщуватимуть на підприємствах Черкащини

З такою ініціативою до міського голови Сергія Одарича та підприємців звернувся депутат Черкаської міської ради Роман Діскант. На зустрічі мер із черкаським бізнесом обговорювали як підприємці можуть підтримати та допомогти міській владі у разі надзвичайної ситуації. 

 —   Сьогодні ми по всій Україні та за кордоном шукаємо, де придбати необхідні нашій армії речі: форму, берци, каски, продукти і так далі. Однак більшість із цих речей можуть і виготовляють підприємці нашої області, тому давайте будемо розміщувати  замовлення у них, — звернувся до мера та підприємців Роман Діскант. — На скільки мені відомо, наші можуть пошити берци, форму, ватники нічим не гірші за імпортні. Вже й пластини для бронежилетів завезли. Після випробувань, коли все буде нормально, то й бронежилети черкащани виготовлятимуть. Консерви можна на ЧПК купувати. Так ми зможемо і армії необхідне закупити і наш бізнес якось підтримати.

Ідею депутата підтримали. Однак як її реалізувати поки що не вирішили. На Черкащині безліч великих та малих підприємств, спроможних надати необхідні товари та послуги. На заваді оперативній співпраці стають бюрократичні перепони: сертифікації, тендери і так далі. Головне завдання влади допомогти підприємцям, аби вони не витрачали час на оформлення паперів, а займатися своєю справою – виготовленням необхідних та якісних товарів для армії. 

вгору