Menu

У Черкасах відсвяткували Міжнародний день батька

  • Автор  Ірина Зінченко
У Черкасах відсвяткували Міжнародний день батька

Висловити свою любов до батьків могли черкасці та гості міста 21 вересня на заході «Тато-свято». Це свято – знакова подія у цей складний для України період. Адже саме чоловіки – наша гордість та надія та майбутнє.

 

Соціально-сімейний захід «Тато-свято» приурочений Міжнародному дню батька. Організатори акції – Черкаський центр розвитку сім’ї «I’m family» – підготували насичену програму із функціюванням багатьох майданчиків-активностей. На святі брали участь всі бажаючі – дітки та дорослі.

Центральною частиною заходу став конкурс «Мій тато найкращий», у якому п’ятеро татків разом із дітками виконували конкурсні завдання. Головною метою було показати, що для дітей їхні батьки найдорожчі. Згуртованіть та злагодженість під час участі у конкурсах дітей та батьків подивувала кожного.
На території святкового майданчику були організовані точки, де продавали теплий одяг для військових. Кожен бажаючих міг придбати якусь річ, яка одразу ж відправлялася в зону АТО. Також стояла скринька, у яку діти могли кидати свої листи та малюнки військовим. Окремо були розташовані представники скаутської організації «Пласт», які навчали себе поводитися у польових умовах.

- Дуже добре, коли в місті організовують такі нові цікаві заходи. Це вперше у Черкасах, що я пам’ятаю, коли свято присвячене повністю сім’ї. Це дуже важливо, адже саме в сім’ї патріотично виховують краще, ніж в будь-яких навчальних закладах, - говорить пластун-розвідувач Павло Педько.

На святі також військові навчали збирати зброю та тримати її в руках. 

- Влаштувати таке сімейно-патріотичне свято – це ініціатива самої компанії «I’m family», - говорить організатор проекту Станіслав Гурський. -  У травні ми організовували захід, присвячений безпосередньо Дню сім’ї. А зараз у зв’язку із подіями в Україні, я думаю, дуже актуально присвятити таке свято саме батькам. Свято ми вирішили урізноманітнити: провели фотовиставку, шахово-шашковий турнір, створили майданчики для естафет, організували різні майстер-класи, запросили відомих богатирів Віктора Юрченка та Олександра Пеканова.

Окремо організували майданчик «Бойовий гопак». Представники школи бойового гопака продемонстрували свої вміння та майстерність.

- Це свято мені дуже подобається, багато вражень та емоцій. Найбільше запам’ятався конкурс «Мій тато найкращий», - розповідає представниця школи «Бойового гопака» Лідія.
Родзинкою заходу «Тато-свято» став фільм про батька, представлений на великому екрані.

вгору