Menu

Голова облради сьогоднішню акцію сприймає як провокацію проти себе

Голова облради сьогоднішню акцію сприймає як провокацію проти себе

Зараз відбувається зустріч голови обласної ради Валентини Коваленко, її заступниці Наталії Кравцової із представниками громадськості.

Валентина Михайлівна сьогоднішню акцію в обласній раді оцінила наступним чином:

- В обласній раді починає формуватися депутатське угрупування із вчорашніх регіоналів, називається воно «Гідність», яке виступає проти мене. І сьогоднішня ваша акція також буде сприйнята як провокація проти мене.

Валентина Михайлівна зазначила, що вперше в історії обласної ради одна сесія проходить вже третє пленарне засідання. Вона вважає, що всі ці події стануть підставою для того, щоб уся депутатська група «Гідність» на чолі із Любов'ю Майбородою ставила питання про те, що Валентина Коваленко не справляється зі своїми обов’язками.

Активісти її запевняють, що це була попереджувальна акція, що вони все таки виступають не так проти депутатів обласної ради, як проти депутатів-мажоритарників від Партії регіонів, які повернулися на свої округи.

- Нічого ж не змінилося. На округах знову підкуп, будуються піраміди, в обласну раду далі ходять комуністи і регіонали, - зауважив представник Самооборони Майдану Іван Києнко.

На це Валентина Михайлівна запропонувала активістам спрямувати свою активність на мажоритарні округи

- Ідіть на округи і працюйте, не допустіть, щоб вони носили ці гречки, робили підкуп і так далі. Якщо громада цей процес упустить, ми втратимо демократію, Україну, - зауважила вона.

Заступник голови ОДА Віталій Коваль запропонував активістам тиснути на депутатів облради. 

-  У нас немає механізму відкликання депутатів обласної ради. Тому я пропоную вам запровадити публічний тиск на регіоналів і комуністів. Ви ж тисли на мене. Це нормально, я це сприймаю. Ми маємо сьогодні 20-25 таких депутатів, ми можемо надати вам їх список, ідіть до них по місцю проживання, працюйте, нехай вони повертаються в раду і голосують, або можливо у когось є совість і він візьме самовідвід, - сказав він. 

Зараз вони шукають консенсусу.
Чутки про те, що Валентині Коваленко опоненти хочуть висловити недовіру, шириться уже два тижні. Можна припустити, що депутати не збиралися на сесію після перерви для того, аби показати, наскільки голова облради неспроможна керувати цією обласної радою. Місцеві політики та аналітики говорять про те, що колишні регіонали в обласній раді підняли голови і об'єдналися. Не хочеться тільки вірити, що вони об'єдналися під голосуванням Любові Майбороди.     

       

 

вгору