Menu

Несподіваний сюрприз – до Черкас прибув міністр

Несподіваний сюрприз – до Черкас прибув міністр

Міністр юстиції України Павло Петренко відвідав Черкаський центр надання адміністративних послуг інкогніто. До центру міністр прийшов як звичайний відвідувач, отримав талончик із номером у черзі, а коли його номерок висвітився на табло пройшов до відповідного віконця. Робота Черкаського ЦНАПу міністрові сподобалась – немає черг, а відвідувачі оперативно отримують необхідну допомогу та консультацію працівників. 

-  Щоб побачити реальну картину якості послуг, які надаються нашим громадянам, протягом останніх чотирьох місяців я без попередження їжджу Україною по центрах надання адміністративних послуг. Коли чиновники попереджені про мій приїзд, є висока ймовірність того, що вони підготуються і продемонструють красиву картинку, а про реальний стан речей я так і не довідаюся, — розповів про свої методи роботи черкаським журналістам міністр юстиції України Павло Петренко.  – Тож я взяв собі за правило щотижня їздити у декілька районних чи обласних центрів України, аби на власні очі побачити, як працюють чиновники та посадовці із людьми.

Роботою Черкаського ЦНАПУ міністр залишився вдоволений. Відзначив злагоджену співпрацю державних та місцевих органів влади та відсутність черг. 

вгору