Menu

Учасники АТО подякували очільнику області за допомогу

  • Автор  vechirka.net
Учасники АТО подякували очільнику області за допомогу

Учасники антитерористичної операції Євген та Кирило з Черкас, які повернулися додому в нетривалу відпустку, учора під час особистого прийому головою ОДА подякували Юрію Ткаченку та відділу роботи зі зверненнями громадян за надану їм допомогу.

Обидва хлопці вже були на особистому прийомі у голови облдержадміністрації в серпні. Тоді вони оформили документи для матеріальної допомоги й цього ж разу вони прийшли висловити слова подяки за те, що їхні звернення не оминули увагою. Загалом же під час учорашнього прийому громадян керівнику області від черкащан надійшло вісім звернень. Серед основних питань, які розглянув керівник області, – працевлаштування, скарги на роботу правоохоронних відомств та завищені тарифи на комунальні послуги.

Так, жителька села Литвинець, що в Канівському районі, занепокоєна питанням повернення коштів, витрачених на будівництво підвідного газопроводу до кількох сіл цього ж району, національній акціонерній компанії "Нафтогаз". Наразі з цього приводу вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України, аби ці позови відтермінували.

А от житель села Дубівки, що в Черкаському районі, скаржився на нечесного підприємця з Мошен, мовляв, той продав йому несправний мотоблок. Тепер же він хоче, аби йому повернули витрачені кошти. Начальник інспекції з питань захисту прав споживачів радить йому два варіанти: забрати відремонтований мотоблок у підприємця або ж звернутися до суду.

Ще дві жінки з Черкас скаржилися на діяльність теплопостачальних та інших комунальних підприємств обласного центру, зокрема, на тарифи. На їхню думку, вони штучно завищені, а на підтвердження цього з собою принесли навіть власні розрахунки. Черкащанки просять, аби обласна влада на своєму рівні звернулася до Національної комісії, що здійснює державне регулювання з питань комунальних послуг. Юрій Ткаченко дав доручення відповідним службам детально вивчити питання щодо економічного обґрунтування тарифів.

Уже не один рік шукає правди ветеран війни, інвалід ІІ групи з Черкас Олександр Матвійович. Чоловік розповів: його було побито водієм та кондуктором однієї з міських маршруток. Наразі ж він хоче від підприємства сто тисяч гривень компенсації. Ще один неприємний інцидент з ним стався у 2007-ому році. Каже: після смерті дружини хотів забрати гроші з кредитної спілки "Добрі гроші", натомість охоронець установи виставив пенсіонера звідти стусанами. Утім, винні в обох випадках досі не притягнуті до відповідальності.

Окрім того, до обласного очільника звернувся ще один черкащанин із пропозицією створити музей Василя Симоненка. Натепер його звернення перебуває на контролі в управлінні культури облдержадміністрації та триває збір матеріалів для створення експозиції.

вгору