Menu

Про підкуп на окрузі Зубика правоохоронці дізналися після того як виборці побили «агітаторів» (Відео)

Про підкуп на окрузі Зубика правоохоронці дізналися після того як виборці побили «агітаторів» (Відео)

У цьому сьогодні під час круглого столу присвяченого сміттєвій люстрації в облраді зізнався прокурор Черкаської області Віктор Миколенко. Нагадаємо на 195 мажоритарному у селі Митлашівка, що на Драбівщині під час передачі представниками фонду «Лицем до лиця» матеріальної допомоги місцевому населенню невідомі побили представників фонду.

— Я засуджую обидві сторони. Сьогодні Драбівським райвідділом міліції спочатку було порушено кримінальне провадження по факту побиття. Коли ж почали з’ясовувати, яка його причина, то виявили, що здійснюється прихований підкуп. Створено благодійний фонд, який очолюють люди близькі до одного із кандидатів, що балотується по цьому округу. Тому слідчим було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань і факт так званого підкупу – перешкоджання здійсненню виборчого права. За обидвома фактами проводиться досудове розслідування, — роз’яснив Віктор Миколенко.
На круглий стіл завітали й учасники інциденту, драбівчанки. Висловлюючи обурення, жіночки таки підтвердили, що на окрузі ведеться прихований підкуп.
— Прийшли хлопці у балаклавах били і штовхали мене та пенсіонерів. У мене син уже півроку на Донбасі. Ви говорите про підкуп. Та який там підкуп! Мені все одно. Мені треба думати, що зима йде, треба синові купити зимове обмундирування, бо літнє ми майже все за свої кошти купляли. І мені все одно хто ті гроші дасть чи Зубик, чи Глазік, чи Пальчик, бо мені треба думати про свою дитину, — звернулася до прокурора області одна з учасниць подій Надія Бичова.

Дивіться відео на тему

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=nN9MQLMX1AA&feature=youtu.be{/youtube}
вгору