Menu

Черкаські дорожники завершили осінній огляд доріг

  • Автор  vechirka.net
Черкаські дорожники завершили осінній огляд доріг

Упродовж останніх двох тижнів черкаські дорожники виїжджають на огляд доріг із метою визначення їх стану та готовності до зими дорожніх організацій. Цього року комісійний огляд автошляхів розпочали 22 вересня.

До  10 жовтня працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області, відповідальні за експлуатаційне утримання доріг, оглянули обласні дороги, а також перевірили стан снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші тощо. Особливу увагу під час комісійних оглядів щоразу приділяють аварійно-небезпечним ділянкам та залізничним переїздам.
Щодня члени комісії моніторили від від 200 до 300 км автошляхів.
- Стан доріг свідчить, що під час будівельного сезону дорожники не байдикували, - зазначає заступник начальника експлуатаційного відділу Служби Руслан Гребенюк. - На дорогах державного значення ямковість незначна, адже традиційно більше коштів виділяють на дороги з інтенсивним рухом транспорту. Водночас зафіксовані деформації покриття в вигляді колійності, напливів, тріщин. Ліквідація саме цих уражень потребує виконання поточного середнього чи капітального ремонтів автомобільних доріг, а відповідно й значних коштів.
- По завершенні моніторингу зафіксовані недоліки занесуть до акту огляду, який використовуватимуть для планування першочергових робіт із покращення технічного стану доріг області в найближчі місяці.

вгору