Menu

Валерій Черняк: «Ніщо не заважає суспільству будувати Європу в Україні»

Валерій Черняк: «Ніщо не заважає суспільству будувати Європу в Україні»

Голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк висловив підтримку керівництва області та на місцях діям Президента України та Уряду, що спрямовані на стабілізацію ситуації в країні, подолання суперечностей серед громадян.

– Всі ми були свідками нещодавніх подій. Окремі з нас брали в них участь, підтримуючи Президента України Віктора Федоровича Януковича, його дії. Полеміка в суспільстві, дискусія ще буде тривати. Зазначу, що людей, особливо молодь, можна зрозуміти – вони прагнуть стати рівноправними членами європейської спільноти. Та сподіваюся, що всі добре розуміють ситуацію. І коли мова йде про те, що Україна може мати економічні проблеми, а вслід і соціальні, то треба зважити всі наслідки, ще раз обдумати.

З цього питання кілька днів тому була проведена позачергова сесія обласної ради, на якій депутати підтримали звернення до Президента України Віктора Януковича.

Упевнений, що рішення Президента є правильним. Тим більше, Віктор Федорович заявив, що курс України щодо євроінтеграції є незмінним. Про це треба говорити людям, роз’яснювати і переконувати. Ніщо не заважає суспільству будувати Європу в Україні, запроваджувати ті добрі європейські цінності, про які багато говорять.

вгору