Menu

Сергія Одарича не слухаються в мерії Рекомендуємо

Сергія Одарича не слухаються в мерії

Міський голова Черкас Сергій Одарич поскаржився — його вказівки не виконують підлеглі, працівники деяких департаментів ігнорують свої обов’язки, через що, зрозуміло, страждатимуть городяни. Аби якось приструнити підлеглих, мер ініціював у міськраді ряд службових розслідувань. А по діяльності деяких департаментів навіть звернувся до прокуратури.

Мера не слухають у департаменті освіти, у департаменті житлово-комунального комплексу деякі чиновники ігнорують виконання своїх повноважень, а в архітектурі узагалі займаються невідомо чим, адже нерозглянуті звернення городян тут обліковуються тисячами. На абсолютну некерованість підлеглих поскаржився міський голова Сергій Одарич.

— Сьогодні у мене складається впевнене враження, що департамент житлово-комунального господарства в особі керівника Андрія Наумчука та керівника відповідного управління Сергія Отрешка свідомо хочуть створити у місті колапс через неприбраний сніг. Я переконаний: Наумчук і Отрешко свідомо не проводять оплати підприємцю, який займається утриманням доріг. Він не може заготувати достатні запаси піщано-соляної суміші, підготувати техніку, створити запас пального і так далі. Пані Бакланова (директор департаменту освіти) до сьогодні навіть не підписала договори на встановлення регуляторів тепла та заміну бойлерів у навчальних закладах Південно-Західного району, хоча отримала відповідні доручення ще наприкінці червня. А департамент архітектури найгірше дотримується Закону «Про розгляд звернень громадян». Кількість звернень, за якими невчасно прийняті рішення, тут обраховується тисячами, — констатує міський голова Черкас Сергій Одарич.

За усіма озвученими проблемами мер ініціював службові розслідування, за результатами яких й прийматиме рішення. Робота керівників департаменту архітектури та землеустрою удостоєна особливої уваги. Адже перевірити її мер попросив працівників правоохоронних органів. Сергій Одарич переконаний, директор департаменту архітектури Артур Савін та головний архітектор міста Віталій Чернуха варті уваги прокуратури.

Однак на швидке покращення ситуації міський голова не сподівається, каже поки не буде нового виконкому і заступників, навряд чи мерія запрацює злагодженіше. На обрання нового виконкому у Черкасах, мабуть, ніхто вже й не сподівається. Через відсутність порозуміння між Сергієм Одаричем та більшістю у міській раді, на новий виконком місто чекає вже без малого півроку.

вгору