Menu

В області – новий прокурор

  • Автор  vechirka.net
В області – новий прокурор

Минулої суботи прокурорам районів, начальникам структурних підрозділів та працівникам апарату Прокуратури області представили нового керівника.

За словами прес-секретаря прокуратури області Вікторії Скорікової, про те, що в них буде новий прокурор, дізналися у п’ятницю ввечері.

Те, що представлення припало на вихідний, Вікторія назвала нормальною практикою:

- Нині графік роботи дуже навантажений, тому для нас вийти у вихідні на роботу – не дивина.

Новопризначеного прокурора Черкаської області Юрія Шеремета колективу представив заступник Генерального прокурора України Олег Бачун.

Він зазначив, що Україна переживає тяжкі часи, а органи прокуратури - великі реформи, тому з таким навантаженням у роботі повинна справитися досвідчена та поважна людина. У зв’язку з цим Генеральним прокурором України Віталієм Яремою призначено на посаду прокурора Черкаської області Юрія Віталійовича Шеремета. Юрій Шеремет має стаж роботи в органах прокуратури України майже 15 років. Він пройшов шлях від помічника прокурора міста Чернігова до начальника управління центрального апарату Генеральної прокуратури України.

Юрія Шеремета представили в Черкасах і він від’їхав назад до Києва. Ймовірно, у Черкаси він прибуде за два-три дні і приступить до виконання обов’язків. Адже треба скласти повноваження начальника управління в апараті Генеральної прокуратури України.

Новий керівник прокуратури Черкащини запевнив, що усвідомлює всю відповідальність, яку покладено на нього, і зробить все можливе для зміцнення законності у регіоні, та виправдання довіри громадян і Генеральної прокуратури України.

Довідка: наймолодшим прокурором області за всю історію її існування став Геннадій Дем’яненко. Він став прокурором області також у 36 років.

вгору