Menu

Мер пообіцяв – влада відкриється для черкащан

Мер пообіцяв – влада відкриється для черкащан

Черкаси будуть у трійці-п’ятірці міст за публічністю, так міський голова Сергій Одарич відреагував на результати досліджень громадянської мережі ОПОРА, за якими черкаська влада на рівні з донецькою оцінена як непублічна. 

—  Навіть лідери рейтингу – Івано-Франківська та Вінницька міські ради з показником 67% і 63% класифікуються як муніципалітети, що мають лише задовільний рівень публічності. Тоді як переважна більшість міських рад за результатами моніторингу віднесена до групи з низьким рівнем публічності. Діяльність же двох міських рад – Черкаської і Донецької (з показником 37% і 34% відповідно) формально класифікується як не публічна, – розповідає керівник проекту з вимірювання Індексу публічності Олександр Неберикут.

Цікаво, що це вже другий рік поспіль черкаська міська влада потрапляє до лідерів за не публічністю. Досвідчений піарник міський голова Черкас  Сергій Одарич спершу навіть не повірив у такі непривабливі результати черкаської влади. На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» він припустив, що такий результат Черкаси отримали за підсумками роботи його попередників – Віктора Білоусова та міської ради попередньої каденції: «Це — оцінка попереднього року і попередніх керівників і депутатів. Переконаний, що нині буде значно краще». Однак сьогодні на прес-коференції Сергій Одарич запевнив, що вже дав відповідні розпорядження відділу зв’язків з громадськістю і пообіцяв, що  наступного року Черкаси очолять рейтинг і будуть як не у трійці то в п’ятірці найпублічніших міських рад.

  

 

вгору