Menu

У побитті депутатів на сесії облради підозрюють трьох осіб Рекомендуємо

У побитті депутатів на сесії облради підозрюють трьох осіб

Сьогодні триває 35-те пленарне засідання сесії Черкаської обласної ради. Депутат Любов Майборода розпочала з того, що попросила надати слово для звіту головному міліціонеру області Владиславу Пустовару.

- Ми вперше стали свідками безпрецедентного мордобою, коли люди у камуфляжі били і принижували депутатів, - нагадала Любов Майборода. – Тому давайте заслухаємо міліцію про те, як іде розслідування і які його результати.

Нагадаємо, інцидент трапився 25 вересня. Тоді люди у камуфляжі, які називали себе представниками громадських організацій, намагалися провести у сесійній залі обласної ради так звану «сміттєву люстрацію».

Керівник УМВС в Черкаській області Владислав Пустовар прозвітував, що порушено кримінальне провадження по факту хуліганських дій. Потерпілими у цьому провадженні визнано трьох депутатів – Володимира Вовченка, Олександра Харламова і Галину Кучер. За даними, до відповідальності також мають притягти трьох осіб. Однак зараз тривають експертизи. Зокрема, одна з них має встановити тяжкість завданих тілесних ушкоджень одному з потерпілих, а інша – судово-психіатрична експертиза стосовно одного із кривдників депутатів. Ця експертиза призначена на 28 листопада, тож тільки після неї справу передадуть до суду.

 

вгору