Menu

Черкаська самооборона нагадала обласному прокурору про необхідність змін

  • Автор  vechirka.net
Черкаська самооборона нагадала обласному прокурору про необхідність змін

Учора представники громадської організації «Самооборона Майдану Черкаської області» взяли участь у зустрічі черкаського обласного прокурора Юрія Шеремета із суб’єктами підприємницької діяльності та представниками громадськості. Темою обговорення стало додержання вимог законодавства підприємницької діяльності з боку контролюючих та правоохоронних органів. Звернувся до прокурора області і керівник ГО «Самооборона Майдану Черкаської області» Олег Скалько.

– Треба припинити, аби всі проблеми вирішувалися телефонним дзвінком, – вкотре наголосив Олег Скалько. – Якщо організація хоче допомогти тим, на кого «наїхали», ця організація може стати незаконною, а незаконна організація навпаки – законною. Із цим треба закінчувати! Ми бачимо у вас партнерів. Ми готові надавати матеріали, яких у нас за рік накопичилось чимало. Наприклад, в одному з районів Черкаської області певні особи «віджимали» землі. При цьому було поширено інформацію, що це робила нібито самооборона. Ми можемо допомогти з’ясувати обставини цієї справи. Бо після Революції Гідності відбувається якась підміна цінностей, але змін на краще ми не помічаємо. Ніхто в прокуратурі на скарги не реагує, на них отримуємо тільки відписки…

Натомість Юрій Шеремет зауважив, що йому «також це болить», він також цим переймається і готовий робити все залежне від нього, аби боротися із цими проблемами.

вгору