Menu

На Черкащині не вистачає правоохоронців

  • Автор  vechirka.net
На Черкащині не вистачає правоохоронців

Найбільше потрібні правоохоронці на Катеринопільщині й Тальнівщині. Загалом в області «некомплект» міліціонерів – 8 %, але це один із найкращих показників в Україні, повідомляють "Новини Черкащини".

 

Через помітний відтік кадрів правоохоронці шукають нові кадри. Зарплата молодого міліціонера становить близько 2500-2600 грн. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління кадрового забезпечення МВС Руслан Горяченко.

– Завдяки прийнятим Верховною Радою змінам можемо брати на службу навіть призовників, які отримують відстрочку на час роботи в правоохоронних органах. Будь-які кандидати проходять відбір: військову лікарську комісію та психофізіологічне обстеження, потім складають заліки з фізичної підготовки. Рішенням кадрової комісії людину відправляють до училища, де її протягом 40-80 діб навчатимуть стройовій, вогневій підготовці та основним положенням законодавства, – розповідає Руслан Горяченко.

За його словами, більше 400 правоохоронців з Черкащини вже побували в зоні АТО й майбутні міліціонери мають бути готовими до того, що будь-якої миті їм доведеться їхати на Схід.

вгору