Menu

Черкащина візьме шефство над Дебальцевим

Черкащина візьме шефство над Дебальцевим

Область допоможе Дебальцевому будівельними матеріалами і розміщенням в області переселенців, особливо дітей, які живуть у підвальних приміщеннях, інвалідів, людей похилого віку. Про це під час спілкування з головою Донецької ОДА Олександром Кіхтенком говорив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час суботньої поїздки на Донеччину.

Є можливості перевезти людей на територію Черкаської області. Так, на сьогодні Смілянський інтернат і Михайлівська школа-інтернат готові взяти до себе дітей із вадами розвитку, для цього є можливості й площі. Проводити будівельні роботи температурний режим не дозволяє, але перекривати дахи за допомогою тих будівельних кампаній, які там залишились, можна.

- Це тягар на обласний бюджет, але в нас є такі можливості, – додав Юрій Ткаченко. – Цього тижня ми почнемо реально допомагати. Спілкуючись із нашими бійцями з управління внутрішніх справ, які знаходяться в Авдіївці, розумієш, що справа доходить до абсурду: місцеві дітлахи вимінюють патрони і гранати на продукти харчування. Ситуація складна, тому ми повинні протягнути руку допомоги, аби допомогти всім.

вгору