Menu

Комунальним підприємством керуватиме депутат

  • Автор  vechirka.net
Комунальним підприємством керуватиме депутат

З 11 грудня комунальне підприємство "Інститут розвитку міста" очолив депутат Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка Петро Чернявський. Перед призначенням він пройшов співбесіду із міським головою Сергієм Одаричем, повідомляє vikka.ua.

За словами Чернявського, зараз у комунальному підприємстві є півмільйонний борг.

– Якщо будуть реально підтримані та реалізовані запропоновані мною напрямки діяльності, то борги можна буде погасити за 1-1.5 року, – зазначив Чернявський.

Серед перший завдань, які, на його думку, має реалізувати "Інститут розвитку міста", – розроблення бізнес-проектів для потенційних інвесторів.

– Це передбачає проведення маркетингового дослідження на предмет доцільності будівництва саме того об’єкту, який потрібен місту та економічно вигідний інвестору, зонування, ескізний проект, бізнес-план, включаючи виділення землі, що гарантує інвестору вже прорахований прибуток. Готовий проект виставляється на весь світ на відкритий конкурс. Лише такий підхід привабить і переконає інвестора, адже він не матиме жодних проблем бюрократичного характеру і сходу починає будівництво. (Продаж проекту на конкурсі окупає витрати  на проект  та  значно прискорює інвестиційні процеси), – сказав Петро Чернявський.

вгору