Menu

У четвер рада вирішуватиме чи можна водоканалу брати кредит

У четвер рада вирішуватиме чи можна водоканалу брати кредит

Такими планами щодо наступної сесії міськради поділився міський голова Сергій Одарич. Нагадаємо вже декілька міській у міській владі точаться суперечки стосовно того чи доцільно, а коли й так то на що варто брати комунальному підприємству «Черкасиводоканал» валютний кредит у світового банку.

 

—    Мова йде про інвестування коштів у каналізаційні мережі. Я гарантую вам, що у квітні наступного року ми матимемо серйозну аварію на каналізаційних колекторах. Я правда не знаю на якому колекторі і на якій ділянці, але точно вона там буде і це без терактів, — заяви міський голова Сергій Одарич. — Мережі перебувають у жахливому стані. — Із кожним роком їх стан погіршується і на весні коли перепади температур і коли підвищується рівень ґрунтових вод, десь відбувається просадка грунту що провокує руйнацію труби. Тому треба робити ремонти цих мереж, однак за кошт міського бюджету ми їх відремонтувати не зможемо.

Сергій Одарич переконаний залучення коштів під 0,9% річних, що пропонує сьогодні українським містам світовий банк – чудовий шанс відновити каналізаційні мережі міста. Однак усе вирішуватиме сесія міськради, яка може дозволити або ж ні своєму підприємству влазити у валютні кредити. 

вгору