Menu

У Черкасах знову реформуватимуть роботу СУБів Рекомендуємо

У Черкасах знову реформуватимуть роботу СУБів

Cекретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький заявив про наміри відмовитися у роботі служб утримання будинків від послуг фірм-підрядників. Натомість секретар має намір відродити роботу самих комунальних підприємств, набрати туди працівників, офіційно сплачувати їм зарплати, чим заощадити квартплату городян для важливіших потреб, збільшити надходження до бюджету міста за рахунок сплати податків на ці ж самі зарплати новонайнятих працівників. 

Cекретар Черкаської міськради Олександр Радуцький заявляє – підрядники за свої послуги беруть непомірні ціни, і коли б служби утримання будинків самостійно виконували ці роботи, лише по Соснівській службі утримання будинків можна було б заощадити близько 2 млн. грн. з людської квартплати.

— Підрядником Соснівської служби утримання будинків є приватне підприємство «КИТ-3». Щомісяця за техобслуговування та поточний ремонт систем водопостачання та опалення СУБ платило підряднику 430 тис. грн. плюс 150 тис. грн. за матеріали. Тож усього 580 тис. грн. За нашими підрахунками, якби ці роботи виконував СУБ власними силами, то вони обійшлися б йому усього 430 тис. грн. У цю суму входить не лише вартість послуг, а й матеріали та зарплата 65 працівників, з якої, до речі, будуть сплачені податки до міського бюджету, — аргументує свою реформу Олександр Радуцький. — У такий спосіб, ми на рік заощадимо близько 2-2,5 млн. грн., за які зможемо зробити ремонтні роботи для жителів будинків, що утримує Соснівський СУБ. А бюджет міста отримає ще 422 тис. грн., з податків на зарплати працівників СУБу. Адже підрядник офіційно показує середню зарплату 1787 грн., а Придніпровський та Соснівський СУБи близько 3-ох тис. грн.

За словами секретаря міськради, цьогоріч служби утримання будинків відмовлятимуться від послуг підрядників по мірі того, як завершуватимуть терміни укладених із ними угод.

 

 

вгору