Menu

Радуцький дорікнув Одаричу Беззубенком. Той порадив йому зайнятись іншими регіоналами у мерії Рекомендуємо

Радуцький дорікнув Одаричу Беззубенком. Той порадив йому зайнятись іншими регіоналами у мерії

Що робить у міськвиконкомі колишній заступник міського голови, регіонал Віктор Беззубенко? Чому йому видали власний кабінет ще й із секретаркою? Ці запитання секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький повторює вже кілька останніх тижнів. Однак на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету виявилося, що вони турбують не тільки його. Намір мера взяти Віктора Беззубенка у свої радники буквально образив представників громадськості у міськвиконкомі. У відповідь Сергій Одарич порадив представникам громадськості свою увагу спрямувати і на інших прихильників та членів Партії регіонів, які досі працюють у міськвиконкомі.

—     Останні тижні у міськвиконкомі є певна напруга стосовно роботи колишнього вашого заступника Віктора Беззубенка, який сидить у кабінеті, має секретаря. То дайте, будь ласка відповідь, що він тут робить, чому користується усіма вигодами заступника, у той час як членам виконкому на громадських засадах ніде працювати, — звернувся  до мера Сергія Одарича на засіданні міськвиконкому секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Мер у свою чергу порадив Радуцькому розслабитися і не напружуватися та заявив, що подав кандидатуру Віктора Беззубенка на проходження спецперевірки у тому числі й за законом «Про очищення влади» і згодом має намір взяти свого колишнього заступника у радники. Ця новина обурила інших членів міськвиконкому.

—     Історія ще не канула в Лету. По всій Україні люди вимагають люстрації, очистки влади, а ми, замість того, щоб звільнити Черкаси від людей, які при Партії регіонів керували містом і приймали різні і досить сумнівні рішення, знову беремо їх владу. Ми ж неодноразово говорили про цю людину (ред. - мається на увазі Беззубенко). Це небажання бачити щось нове, чи це ваше принципове бажання повернути Беззубенка у владу? — висловив своє обурення меровими намірами член виконкому від Координаційної ради сил Майдану Черкащини Іван Кієнко.

У відповідь вже не стримався міський голова Сергій Одарич і озвучив  заслуги перед Партією регіонів і колишньою владою деяких працівників та членів виконавчого комітету Черкаської міськради.

— Чому у вас такий вибірковий підхід до людей, які керували містом? Чому ви не ставите питання про Гончарова (ред. - сьогодні заступник мера), який керував в області, про Радуцького, який віддав місто в управління Тулубу, Овчаренка (ред. - сьогодні заступник мера), який був членом виконкому, коли містом у ручному режимі управляв Тулуб. Чому не ставите питання про Наумчука (ред. - директор департаменту ЖКГ) — активного регіонала, члена штабу Партії регіонів, Отрешка — голову міської організації Партії регіонів, Савіна, Бакланову, Джуган — члена Партії регіонів — і так далі. Чому ви їх не бачите? Беззубенко вам чим заважає? Тим, що не дає Радуцькому хімічити? — парирував мер Сергій Одарич. — Я вам чесно сказав, що бачу Беззубенка радником міського голови. І вважаю, що в цих стінах немає грамотнішої людини за нього в питаннях керування містом. Я не поділяю тих речей, які він робив, будучи членом Партії регіонів. Але на сьогодні мені його допомога потрібна. Я маю право мати радника.

Аби зняти питання, мер пообіцяв знайти у виконкомі кабінет для членів виконкому на громадських засадах, де б вони могли працювати та проводити наради. І запевнив, що всі колишні регіонали у міській владі пройдуть перевірку згідно закону «Про очищення влади».

 

вгору