Menu

У Черкасах ЖЕК наживається на мешканцях гуртожитку?

  • Автор  vechirka.net
У Черкасах ЖЕК наживається на мешканцях гуртожитку?

У Черкасах служба утримання будинків нарахувала мешканцям гуртожитку 83 тисячі гривень боргу за надмірно спожиту електроенергію. Люди у розпачі і стверджують, що ЖЕК за їх рахунок намагається вирішити свої фінансові проблеми, ідеться в сюжеті "Подробиць".

Оксана передивляється комунальні платіжки за останній рік. За струм у приватизованій кімнатці у 17 квадратних метрів  її родина сплачує по 75 гривень щомісяця.

Жінка каже: від серпня служба утримання будинків повісила ще по 66 гривень боргу на кожну кімнату гуртожитку. Начебто, за надмірне споживання електроенергії. Оксана шокована, платила вчасно і за лічильником.

- Чому я маю платити, якщо я платила раніше. Постійно, кожен місяць нам приходять платіжки, по яким ми платимо. Тепер ми повинні знов платити, за що? - скаржиться Оксана Рясик, мешканка гуртожитку.

Комунальники пояснюють: гуртожиток завинив понад 80 тисяч гривень. Тож цю суму боргу розподілили по всіх кімнатах. Звідки він узявся - люди не знають. Неля Калінська показує виписку зі служби утримання будинків. Цифри в ній скачуть, як на "американських гірках". За останні півроку жінка - інвалід почала споживати електроенергії в тридцять разів більше.

- За травень 11 кіловат, за червень 69 кіловат, за липень 47 кіловат, а з серпня різко 320 кіловат в місяць на одну людину. Це нереально, я вважаю це нереально, - розповіла Неля Калінська, мешканка гуртожитку.

Система обліку в цьому гуртожитку - один електронний лічильник на всі кімнати. За його показниками служба утримання будинків і нараховує мешканцям платежі.

У службі утримання будинків показують документи. Мовляв, все підраховано.

- Вони, цю електроенергію, за яку мають сьогодні сплатити - використали. Нами отримані всі довідки з Черкаського РЕМ, які це підтверджують. Більше того, Черкаський РЕМ виставив нам ці кіловати до оплати, - запевняє Василь Старіков, керівник черкаської СУБ "Митниця".

Чому заборгованість виросла, комунальники пояснити толком не змогли. Однак, кажуть, хай люди тішаться, що борги їм дозволили сплачувати частинами, розподіливши суму на рік.

вгору