Menu

Підтримати мітинг проти російської агресії прийшов кожен тисячний черкащанин - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор 
Підтримати мітинг проти російської агресії прийшов кожен тисячний черкащанин - фоторепортаж

18 січня в рамках всеукраїнської акції в Черкасах пройшов мітинг проти російського тероризму. На Соборній площі зібралось більше трьохсот активістів. Девізом акції став заклик «Stop russian terrorism» (Зупинимо російський тероризм). 

- Цією акцією ми хочемо привернути увагу всіх черкащан, всієї країни і всього світу для того, щоб робили все можливе для зупинення терору, який іде з боку Росії на сході України, – закликав громадський активіст Сергій Слинько.

 Люди принесли плакати з гаслами: «Ні війні», «Я Волноваха», «Путін геть з України» та ін. Декілька черкащан тримали написи  «Я не Волноваха, Я  - Конотоп».  

- Я ще вчора думала написати «Я Волноваха», тому що мені болить, як і всім вам, смерть невинних людей, це наші брати і сестри.  Але в якийсь момент мені трапився кадр, на якому зображені наші вояки з написом  «Я не Волноваха, Я  - Конотоп».  У  1659 році під Конотопом була розбита багатотисячна московська армія, саме цим я хочу нагадати скаженим російським собакам, що ми мирні люди, але ми не тільки «Волноваха», ми ще й «Конотоп».  І можемо такої здачі дати, що мало не покажеться. Тому з одного боку ми всі з вами «Волноваха», і там, де вони вбили одного українця, нас постане десяток, а з іншого боку ми ще й «Конотоп» - будуть молиться і хреститься за те, що вони сюди потрапили,  - стверджує вчителька Людмила Вдовенко.

вгору