Menu

Шоломи черкаських міліціонерів промаркували

Шоломи черкаських міліціонерів промаркували

Ідентифікувати особу працівника міліції, навіть якщо не видно його обличчя, можна по номеру на шоломі.

- Відтепер кожен шолом працівника міліції, який задіяний до охорони громадського порядку, має спеціальне маркування, – написав на своїй сторінці у фейсбук начальник УМВС області Владислав Пустовар. –  Нумерування шоломів складається з шести цифр: перша цифра - умовний код підрозділу - спецміліція чи районне управління, три цифри, що йдуть далі - порядковий номер протиударного шолома, останні дві цифри відображають регіон, в якому несе службу працівник міліції. 

Завдяки номеру, нанесеному на шолом, можна з легкістю ідентифікувати працівника міліції, який заступає на службу. Якщо навіть обличчя працівника міліції не видно, його особу можна встановити по маркуванню шолому.

Відповідно до наказу МВС України, нумерування захисних протиударних шоломів є обов’язковим та єдиним і складається з шести цифр, кожна з яких несе певну інформацію.

Як розповів Владислав Пустовар, шоломи з відповідним маркуванням видаються всім працівниками міліції, які задіяні до охорони громадського порядку, про що робиться відповідний запис до книги обліку встановленого зразку, в якій кожен правоохоронець особисто розписується за конкретний шолом. Цифри на спецзасобі нанесено білою фарбою на чорному фоні, що дозволяє їх легко розгледіти та в разі допущення міліціонером правопорушення дає змогу його з легкістю встановити.

Таке маркування було введено ще в грудні 2014 року.

вгору