Menu

Чигиринці під Будинком рад вимагали залишити їм голову райдержаміністрації

Чигиринці під Будинком рад вимагали залишити їм голову райдержаміністрації

До десятка активістів вийшли під стіни Черкаської облдержадміністрації з вимогою не допустити змін очільника Чигиринської райдержадміністрації

– Наша основна вимога – не допустити зміни очільника Чигиринської РДА, залишить на посаді Дісканта Олександра Анатолійовича. Ми вимагаємо цього в категоричній формі. Чигиринський район – економічно депресивний район, а вони ще говорять про не такі показники. А ви дали людині (Дісканту) попрацювати? Дайте можливість йому створити свою команду, попрацювати і після цього робіть висновки, – з обуренням говорить голова Чигиринської Народної ради Павло Романенко. – Дайте можливість привести ту команду, з якою Діскант зможе провести зміни. А йому (Дісканту) не дали ні помічників, він сам один б’ється та ще й на фоні такого опонента  як голова Чигиринської райради Петро Микитович Литвин.

Володимир Великий, який півроку воював у складі 128 мотострілкової дивізії у Дебальцевому, а нині у відпустці, теж прийшов під стіни ОДА підтримати керівника району.

- Від нашого голови Олександра Дісканта, скільки я перебував на Сході, не було ніяких відмов. Він своєчасно допомагає хлопцям, які отримали інвалідність. Людина на своєму місці, працює, то навіщо його міняти? А йому вставляють паки в колеса, – стає на захист голови Володимир Великий.

Павло Романенко додає, що, звичайно, за півроку в нинішніх складних умовах важко щось кардинально змінити, але він (Діскант) не хоче, аби залишилась стара система, з якою всі звикли жити, він проти цього.

22 січня, о 12.00, у сесійній залі Чигиринської РДА відбудеться народна рада.

вгору