Menu

Гресь закликав голів ОДА та облради працювати з головами сільрад

Гресь закликав голів ОДА та облради працювати з головами сільрад

Депутат Черкаської обласної ради Володимир Гресь звернувся до голів обласної ради та адміністрації з проханням попрацювати з сільськими головами. На його думку, ті повноваження, які на сьогодні надані селищним і сільським головам, можуть призвести до непорозумінь у селах області.

- Я прошу сьогодні голову ОДА та голову обради працювати із сільськими, селищними та міськими головами. Згідно нового закону про оподаткування сільський голова разом із депутатами визначає, скільки сільрада збиратиме за квадратний метр житлової площі, гаражів, сараїв, господарських споруд селян. Нехай би представники Кабміну в будь-якому селі Черкаської області провели громадські слухання і сказали, що будемо сьогодні з вас трясти податки. Ми пам’ятаємо нашого «великого реформатора» Азарова, який, вводячи податок на пальне, обіцяв у селах золоті дороги. Доріг немає, як і не було, а податок ми платимо усі, - сказав Володимир Гресь.

Тож, на думку депутата, неграмотне застосування нового податку призведе до того, що як звичайні люди, так і сільськогосподарські підприємства на селах будуть просто руйнувати господарчі споруди і ферми, які сьогодні напівзруйновані. Однак цього допустити можна, адже за кілька років можливо все таки ці ферми вдасться наповнити тваринами.

вгору