Menu

Ткаченко пояснив чигиринським активістам, чим його не влаштовує Діскант

Ткаченко пояснив чигиринським активістам, чим його не влаштовує Діскант

На сьогоднішньому засіданні Черкаської обласної ради до депутатів звернувся представник Чигиринської народної ради Михайло Шмигаль. Підтримати його приїхали інші представники ради, які із плакатами і гаслами стояли під стінами обласної ради.

-    Довгий час головами Чигиринської районної держадміністрації призначались непорядні люди. Після Революції гідності нам призначили головою Олександра Дісканта. Він чесний і порядний керівник, сам не краде і іншим не дає. Але це не сподобалося керівництву Черкаської ОДА, і нам сьогодні підсувають людину, яку ми знаємо як людину із сумнівною репутацією. Губернатор каже, що Островський – герой, то нехай він забере собі цього героя. Ми просимо вас не загострювати ситуацію, сказати помилки нашого голови і дати шанс людині виправитись. Якщо в Чигиринському районі з’явиться Островський, буде колотнеча, - із таким зверненням виступив Михайло Шмигаль.

На це звернення відповів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко:

- Для мене як для будь-якого керівника головне – забезпечити розвиток району. Голова РДА має відповідати за свої вчинки. Мене турбує сьогоднішній економічний стан району. За майже рік, що працює Діскант, район не отримав жодного інвестора, тому для мене важливо, щоб керівник був хорошим господарником. Сьогодні Олег Островський зі зброєю в руках в рядах «Айдару» захищає кордони України, холодноярські хлопці також бережуть незалежність України, тому я не хочу, щоб про них хтось погано говорив.

Тож зрозуміло, що голова ОДА буде наполягати на своїй кадровій політиці стосовно цього району.

вгору