Menu

В УМВС Черкаської області не вистачає близько 300 працівників

В УМВС Черкаської області не вистачає близько 300 працівників

Некомплект працівників міліції в Черкаській області складає близько 8%, основну частину з яких становлять дільничні інспектори та інспектори патрульної служби.

Про це під час прес-конференції заявив заступник начальника управління кадрового забезпечення – начальник відділу комплектування та проходження служби Руслан Горяченко.

Це один із найкращих показників по укомплектованості працівників міліції по Україні. Великий некомплект спостерігається у Тальнівському, Лисянському та Катеринопільському райвідділах. У кожному райвідділі некомплект працівників становить у середньому 12%. Якщо не вистачає по 5-6 працівників, то це фактично четверта частина райвідділку. За кожного працівника потрібно боротися.

Він також додав, що на зарплату інспектора патрульної служби, яка становить до 2700 гривень, важко підібрати хороших фахівців.

Загалом на службу до органів внутрішніх справ набираються громадян віком від 18 років до 30 років, які мають відповідну освіту та за своїм фізичним і психологічним станом можуть нести службу в органах внутрішніх справ. Відповідно до змін, внесених Верховною радою України до Закону України «Про міліцію», на службу дозволено брати навіть осіб, які не служили в армії, тобто призовників. Під час прийняття на службу встановлюється іспитовий термін строком на 1 рік. Особи, які мають вищу освіту, призначаються на офіцерські посади, з середньою освітою – на посади сержантського складу.

Будь-які кандидати проходять спеціальний відбір. Зокрема, придатність до служби визначається військово-лікарською комісією медичними закладами МВС. Окрім цього, особи проходять обов’язкове психологічне обстеження та здають заліки з фізичної підготовки. Після того, як її прийняли на службу, вона проходить навчання в училищі першопочаткової підготовки, де вивчає необхідні для подальшої роботи дисципліни. Термін навчання різний, триває від 40 до 180 діб, в залежності від категорії працівників.

Руслан Горяченко звернувся до громадян, які бажають працювати в міліції, можуть звертатися до міськрайвідділів, або ж безпосередньо до Управління за телефоном 393-108 (Горяченко Руслан Іванович) та 393-413 (старший інспектор Коваль Ольга Василівна) або в будь-який райвідділ міліції до начальників кадрів або помічників начальників із кадрового забезпечення.

вгору