Menu

«Рік, як ніби нема «режиму», а «судилища» в дії» - нардеп про справу Ігоря Слабенка

  • Автор  vechirka.net
«Рік, як ніби нема «режиму», а «судилища» в дії» - нардеп про справу Ігоря Слабенка

Народний депутат від Черкащини Сергій Рудик звернувся до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з проханням посприяти передачі на поруки народним депутатам звинуваченого у вбивстві 15-річного Ігоря Слабенка, який уже кілька місяців перебуває у СІЗО.  Відповідне звернення він опублікував на своїй сторінці у «Фейсбук».

Сергій Рудик нагадує, що у січні суд відмовив йому та ще 6 народним депутатам у передачі неповнолітнього на поруки. При тому, що термін запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою сплинув майже місяць тому.
«На чітке переконання захисту та виходячи з обставин справи, на 16 річного хлопця "вішають" скоєння важкого злочину, якого він не здійснював! Іншим прикладом "верховенства закону" є горе громадянки Бондаренко з м. Сміла, яка деями звернулася до мене під час прийому. Її син загинув у ДТП по вині громадянина Молдови, який заснув за кермом і виїхав на зустрічну смугу. Його "феміда" відпустила з-під варти під заставу 97,5 тис. грн (сьогодні це близько 4 тис. $) через 2 доби після скоєння злочину (?!). Загиблого ще навіть на той час не поховали. Відповідно слідство зупинене, а обвинувачений іноземець - у розшуку.
І в мене постає просте питання, чому можна відпустити громадянина іншої держави, який скоїв вбивство в Україні і явно втече, але відвалив бабла, а своїй 16-річній дитині, прямих доказів вини якої у слідства немає, з легкістю зламати життя для збереження "зірок",чи теплого крісла "куму", "свату" або "брату"? А потім "вони" пишуть про тиск на правосуддя, загрозу життя "служителів феміди" і т. ін.

Особисто для мене, невинуватість хлопця є очевидною бодай з огляду на безкомпромісну позицію суду слухати справу виключно в закритому судовому засіданні! Подалі від вух і очей громадськості... Навіть слухання по справі Гонгадзе, враховуючи коло учасників та інші обставини, закривали частково. Рік, як ніби нема "режиму", а "судилища" в дії!» - пише народний депутат.

вгору