Menu

За останні дні на сході загинуло п’ятеро бійців-черкащан Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
За останні дні на сході загинуло п’ятеро бійців-черкащан

За останні два дні на сході загинули п’ятеро бійців з Черкащини, повідомляє vikka.ua.

6 лютого загинуло троє бійців. Серед них – син депутата Уманської міської ради Анатолій Слонський. 39-річний чоловік стояв на третьому блок-посту біля Троїцького, що неподалік Дебальцево. За останні дві доби його підрозділ відбив низку танкових атак, захопив два "Урали" та полонив росіян.

Того ж дня загинув Віталій Вергій із Черкас. 45-річний чоловік був бійцем 128-ї гірсько-піхотної бригади. Він загинув у селі Рідкодуб на Донеччині, перебуваючи в оточенні.

6 лютого загинув і Василь Ткаченко, уродженець села Воронівка Городищенського району. За інформацією видання "Прочерк", трагедія сталася о 8 годині ранку. Чоловік загинув у результаті мінометного обстрілу в районі села Кримське Луганської області. Василь Ткаченко народився 1 січня 1968 року у село Воронівка, де і закінчив школу. Потім навчався в Гарбузинському профтехучилищі. Пішов служити. Служив за кордоном, зокрема, в Угорщині. Потім Василь Антонович одружився і жив у Донецьку. Але останнім часом жив у рідній Воронівці. Він пішов добровольцем захищати Батьківщину 7 серпня 2014 року. Був командиром танку.

За інформацією сайту "Про головне", 7 лютого не стало двох бійців: зі Шполянщини та Маньківщини. Дані про загиблих воїнів уточнюються, повідомив  обласний військовий комісар Євген Курбет.

вгору