Menu

Більше тисячі водії минулого року позбавили права сідати за кермо авто

Більше тисячі водії минулого року позбавили права сідати за кермо авто

Минулого року ДАІ Черкаської області наклав штрафів на загальну суму 4 млн. 796 тис. 354 грн., за даними НАІС ДДАІ сплачено 2 млн. 954 тис. 626 грн., за даними УДК (із урахуванням адміністративних матеріалів, відправлених та отриманих з інших областей) сплачено штрафів на загальну суму 12 млн. 727 тис. 373 грн.

Про це під час зустрічі з громадськими організаціями повідомив начальник управління ДАІ Черкаської області Ярослав Чубатюк.

На розгляд до судів направлено 9695 адміністративних справ. Судами розглянуто 7595 матеріалів. Рішеннями судів 1024 водія позбавлено права керування транспортними засобами, 4904 оштрафовано, до 684 застосовано адміністративний арешт, 10 громадських робіт, відносно шести осіб прийнято рішення про оплатне вилучення транспортного засобу та до одгієї особи – позбавлення права керування з оплатним вилученням транспортного засобу.

Працівниками ДАІ безпосередньо розкрито 325 кримінальних правопорушень, досудове розслідування за якими закінчено.

Виявлено 39 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин, сім фактів незаконного перевезення наркотичних речовин, вилучено 2,5 кг наркотиків та наркосировини.

На території області виявлено 50 фактів підроблення документів на автомобілі (свідоцтво про реєстрацію), 36 фактів знищення ідентифікаційних номерів.

вгору