Menu

Третина захисних споруд у Черкасах не готові до прийому людей

  • Автор  vechirka.net
Третина захисних споруд у Черкасах не готові до прийому людей

Черкаські підприємства, на балансі яких перебувають захисні споруди, мають у найкоротший термін привести їх до стану готовності, повідомляє "Діловий регіон".

Відповідне рішення було прийняте за результатами засідання оперативної групи, яка відбулася у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Юрія Гончарова, інформують у прес-службі мерії.

У засіданні взяли участь представники усіх структур, стан захисних споруд яких був оцінений, як неготовий.

Як повідомив начальник управління цивільного захисту департаменту ЖКК Черкаської міської ради Юрій Кривошея, таких у місті – близько третини від загальної кількості існуючих бомбосховищ та протирадіаційних укриттів.

– Загалом у Черкасах розташовано 88 захисних споруд та 5 протирадіаційних укриттів, з яких близько 10 об’єктів на сьогодні є абсолютно непридатними для розміщення людей у випадку надзвичайної ситуації, оскільки через підняття грунтових вод вони виявились повністю затопленими, – повідомив Юрій Вікторович.

А також додав, що в місті більше 20 захисних споруд, що перебувають на балансі різноманітних підприємств та установ різної форми власності, на сьогодні не готові до прийняття людей. Зокрема, вони захаращені та там немає найнеобхідніших умов: світла, нормальної вентиляції, герметичності, наявності ємностей для води, місць для сидіння тощо.

Тож на засіданні визначено першочергові заходи з приведення захисних споруд в готовність та визначено кінцевий термін виконання робіт, на що дається три тижні.

вгору