Menu

Одарич вважає – його авто продають задешево

Одарич вважає – його авто продають задешево

Про це міський голова Черкас заявив сьогодні на прес-конференції. Мер стверджує, про те, що його авто виставлено на аукціон, він не знав, а коли довідався, за яку суму його продають – просто здивувався.


— 120 тис. грн. – це занизька ціна. Я цікавився — Тойота Камрі 2005 року на ринку коштує 10-12 тис. доларів, аж ніяк не 120 тис. грн. Виявляється – це вже другий аукціон із продажу мого авто, на перший ніхто не зареєструвався. Тож, хто бажає придбати – прошу, недорого, — іронізує міський голова Сергій Одарич.
Мер зізнається, він подумує й самому взяти участь у торгах, однак остаточно ще не визначився. Зізнається, що вже давно подумував поміняти автівку.

Нагадаємо, минулого тижня на сайті системи електронних торгів арештованим майном було розміщено інформацію про продаж Тойоти Камрі, яка належить міському голові Черкас Сергію Одаричу. Стартова ціна лота 126 200 грн. Аукціон призначено на 2 березня.
Те, що його авто заарештували і вже навіть продають, Сергій Одарич вважає незаконним.
— У травні 2013 року, коли активізували кримінальну справу проти мене, прокуратура, не довівши розслідування до кінця, звернулася до суду про стягнення з мене 180 тис. грн. Таку суму було відшкодовано з міського бюджету пану Прокопову за нібито незаконне звільнення. Суд проігнорував моє прохання перенести розгляд, допоки прокуратура не завершить розслідування, адже як можна стягувати майно, поки не доведено, що я винен, — роз’яснює Сергій Одарич, як його автівка потрапила на аукціон.

вгору